Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Rietveld Theater
Delft
Het Klooster
Woerden
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wilminktheater
Enschede
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
013
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Den heuvel
Alphen
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Concordia
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Klooster
Woerden
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Heeren van Dongen
Dongen
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Luctor et Emergo
Rilland
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Ziggo Dome
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Nuenen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Werftheater
Utrecht
woensdag 01 november 2017
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 02 november 2017
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 03 november 2017
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
zaterdag 04 november 2017
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 05 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 07 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
woensdag 08 november 2017
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht