Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Schakel
Gilze
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Gooiland
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Vroone
Kapelle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Podium Neede
Neede
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Kei
Reusel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Figi Theater
Zeist
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
vrijdag 18 januari 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 19 januari 2019
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
zondag 20 januari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 23 januari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk