Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Figi Theater
Zeist
De Ogtent
Duiven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:00
Diligentia
Den Haag
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
J.C. Pardoes
Hoogwoud
donderdag 22 december 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 23 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Idea, Soest
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Zaantheater, Zaandam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - De Peiling
Figi Theater, Zeist
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Ogtent, Duiven
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Kerst met Karst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater De Kolk, Assen
20:00
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
De Nieuwe Kolk, Assen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 24 december 2016
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 25 december 2016
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 26 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 27 december 2016
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 28 december 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 29 december 2016
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Kattendans, Bergeijk
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 30 december 2016
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 31 december 2016
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
01:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
dinsdag 03 januari 2017
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 januari 2017
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
donderdag 05 januari 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 06 januari 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nathalie Baartman - Voest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Oldenosborn - #Life
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud