Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DeMess
Naarden
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pook
Oostknollendam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Arto Theater
Schoonhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Huiskamer
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Imperiumtheater
Leiden
00:00
P3
Purmerend
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Markant Uden
Uden
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
zaterdag 12 januari 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zondag 13 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
maandag 14 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2019
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
woensdag 16 januari 2019
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 17 januari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern