Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Kulturhus
Borne
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Bon theater
Medemblik
C.C. De Werf
Aalst
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
De Toegift
Den Hoorn
DeMess
Naarden
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koningshof
Maassluis
donderdag 10 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 11 januari 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 12 januari 2019
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis