Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DeMess
Naarden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
La Madeleine
Brussel
Pook
Oostknollendam
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
20:15
De Cammeleur
Dongen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Omval
Diemen
00:00
Bon theater
Medemblik
20:15
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
C.C. De Werf
Aalst
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Toegift
Den Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Huiskamer
Weert
Singer Theater
Laren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Perron-3
Rosmalen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theaterpand Weesp
Weesp
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
vrijdag 11 januari 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
zaterdag 12 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 13 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 14 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 16 januari 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern