Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. De Kruisboog
Tienen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Den heuvel
Alphen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Den Horinck
Asse
20:15
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Spil
Roeselare
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
woensdag 23 november 2016
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 november 2016
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo