Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Lochem
Lochem
Dok6
Panningen
Theater PePijn
Den Haag
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Weijer
Boxmeer
Musis
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Podium Boxtel
Boxtel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:15
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Pook
Oostknollendam
Agora Theater Druten
Druten
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Posttheater
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Schouwburg Venray
Venray
Werftheater
Utrecht
Bon theater
Medemblik
Theater de Kampanje
Den Helder
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Musis
Arnhem
20:15
Ledeltheater
Oostburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater De Leest
Waalwijk
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Markant Uden
Uden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
De Meenthe
Steenwijk
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Munttheater
Weert
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
20:15
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
vrijdag 17 november 2017
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 18 november 2017
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
zondag 19 november 2017
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
dinsdag 21 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
woensdag 22 november 2017
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 23 november 2017
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 24 november 2017
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer