Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Velinx
Tongeren
20:30
Werftheater
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Veluvine
Nunspeet
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Singer Theater
Laren
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
C-Mine
Genk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Musketon
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
De Djoelen
Oud-Turnhout
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
WORM
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Pand
Gorinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Posttheater
Arnhem
BREStheater
Brielle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Kolk
Assen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Den Boogaard
Moergestel
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater `t Spieker
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kattendans
Bergeijk
Cultura
Ede
15:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
O.C. De Vonke
Heule
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Havezathe het Everloo
Rossum
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Dok6
Panningen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Muze
Noordwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
donderdag 05 november 2015
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Velinx, Tongeren
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - De Partizanen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniël Arends
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Veluvine, Nunspeet
20:15
Appels met Peren
Veluvine, Nunspeet
20:15
André Manuel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
vrijdag 06 november 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Kamagurka
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Piet Hein Eek, Eindhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
"Muziek Automatique"
WORM, Rotterdam
zaterdag 07 november 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Vrijspraak
BREStheater, Brielle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Boogaard, Moergestel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
zondag 08 november 2015
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
maandag 09 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
O.C. De Vonke, Heule
20:30
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 10 november 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Deventer Schouwburg, Deventer
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Havezathe het Everloo, Rossum
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Bunder, Moorslede
woensdag 11 november 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theaterpand Weesp, Weesp
Rayen Panday - Vrijspraak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Ogterop, Meppel
Mark van de Veerdonk - TOF
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Muze, Noordwijk
Huub Stapel - MV²
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Daniël Arends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Cabarestafette
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten