Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Diligentia
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den heuvel
Alphen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultura
Ede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Gashouder
Dedemsvaart
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Veluvine
Nunspeet
De Muze
Noordwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Zinin
Nijverdal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Sneek
Sneek
Junushoff Theater
Wageningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterpand Weesp
Weesp
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Lochem
Lochem
Dok6
Panningen
Theater PePijn
Den Haag
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Weijer
Boxmeer
Musis
Arnhem
Werftheater
Utrecht
Podium Boxtel
Boxtel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:15
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Pook
Oostknollendam
Agora Theater Druten
Druten
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
dinsdag 14 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
woensdag 15 november 2017
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
donderdag 16 november 2017
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
vrijdag 17 november 2017
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 18 november 2017
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam