Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Pand
Gorinchem
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Cultura
Ede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
't Getouw
Mol
Wesopa Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Ons Tejater
Lieshout
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
20:15
Diligentia
Den Haag
De Schakel
Gilze
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Hofnar
Aalten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Den Herd
Bladel
BREStheater
Brielle
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 22 oktober 2015
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 23 oktober 2015
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
zaterdag 24 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 25 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 26 oktober 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 oktober 2015
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag