Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
AINSI
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
09:15
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Zwaan
Uitgeest
De Weijer
Boxmeer
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kunstgreep
Oostzaan
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Lokeren
Lokeren
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hof 88
Almelo
woensdag 09 maart 2016
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Muze, Noordwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
AINSI, Maastricht
donderdag 10 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Wilminktheater, Enschede
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Diligentia, Den Haag
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
09:15
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Lanaken, Lanaken
vrijdag 11 maart 2016
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
19:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 12 maart 2016
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo