Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Het Bolwerk
Sneek
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Fidei et Arti
Oudenbosch
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Merksem
Merksem
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Deurne
Deurne
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Kulturhus
Borne
Prinsenhof
Best
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
21:00
RAI Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Machinist
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Kielzog
Hoogezand
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Prinsenhof
Best
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Karoessel
Geleen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 14 december 2018
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 15 december 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 16 december 2018
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam