Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
00:00
C.C. Parnassos
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:15
Den Bolder
Waspik
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koningshof
Maassluis
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
The Lux
Zeewolde
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Meerpaal
Dronten
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
donderdag 14 november 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 15 november 2019
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Verte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Trigger
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. Parnassos, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Jacob Spoelstra
TrompTheater, Leeuwarden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Hehobros
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Edson Da Graça - Wakker
SplotsZ, Roelofarendsveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Toegift, Den Hoorn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 16 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zondag 17 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer