Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Weijer
Boxmeer
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
Tinnenpot
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. 't Gasthoes
Horst
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater Zinin
Nijverdal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Wouwer
Ravels
Dorpshuis Renesse
Renesse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
Markant Uden
Uden
Flint
Amersfoort
Toomler Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
vrijdag 27 maart 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Theater De Storm, Winterswijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 28 maart 2020
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bij Robèrt....van Beckhoven
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Orpheus, Apeldoorn
Beperkt Houdbaar - De Première
Posttheater, Arnhem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Kik, Elst
Grof geschud - Lijmen
Tinnenpot, Gent
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
C.C. 't Gasthoes, Horst
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees van Amstel / Marlon Kicken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Kommil Foo - Oogst
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal
Enge Buren - BASTA!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Wouwer, Ravels
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Berthold Gunster
Theater De Leest, Waalwijk
Daan Boom - De Eerste
Theater De Leest, Waalwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 29 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Biswa Kalyan Rath
Boom Chicago, Amsterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tommy Tiernan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Bij Robèrt... van Beckhoven
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Goudse Schouwburg, Gouda
Enge Buren - BASTA!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Comedy For Charity - Lachen Voor Goed Doel
Cacaofabriek, Helmond
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
maandag 30 maart 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Flint, Amersfoort
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Jena Friedman
Boom Chicago, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tommy Tiernan
La Madeleine, Brussel
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 31 maart 2020
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zuiderstrandtheater, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Plien & Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Hunkert
Leidse Schouwburg, Leiden
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 01 april 2020
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Nieuwe Kolk, Assen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas