Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Taverne
Bergen
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Capitole
Gent
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
20:15
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Werftheater
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Vestzaktheater
Son
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Podium Neede
Neede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Schakel
Gilze
Capitole
Gent
De Eendracht
Gemert
De Dialoog
Ermelo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater Dakota
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
donderdag 27 oktober 2016
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij
Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 28 oktober 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Winsinghhof, Roden
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Veluvine, Nunspeet
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Singer Theater, Laren
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
20:00
Themeprov
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 29 oktober 2016
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Vestzaktheater, Son
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Oldenosborn - #Life
De Schakel, Gilze
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Wilminktheater, Enschede
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Dakota, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 30 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
maandag 31 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk