Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Stenge
Heinkenszand
De Reggehof
Goor
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
Bon theater
Medemblik
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Agnietenhof
Tiel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Zaantheater
Zaandam
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 17 maart 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
C.C Warenar, Wassenaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - De Afterparty
Agnietenhof, Tiel
zondag 18 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 21 maart 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 22 maart 2018
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden