Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Podium Hoge Woerd
De Meern
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
BREStheater
Brielle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Kulturhus
Borne
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kielzog
Hoogezand
Figi Theater
Zeist
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kantine Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
City Theater
Schijndel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Vestzaktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 13 oktober 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 14 oktober 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
zondag 15 oktober 2017
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 17 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 18 oktober 2017
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
donderdag 19 oktober 2017
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
De man die ik niet wilde worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 20 oktober 2017
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 21 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard