Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Figi Theater
Zeist
Het Kielzog
Hoogezand
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Kulturhus
Borne
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
van Beresteyn
Veendam
Beauforthuis
Austerlitz
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
City Theater
Schijndel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater Sneek
Sneek
20:15
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
City Theater
Schijndel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Koornbeurs
Franeker
vrijdag 13 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 14 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
zondag 15 oktober 2017
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 oktober 2017
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 17 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
woensdag 18 oktober 2017
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Zonder verdoving
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 19 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De man die ik niet wilde worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 20 oktober 2017
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
zaterdag 21 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker