Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater RhederArt
Dieren
De Domijnen
Sittard
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Parktheater
Eindhoven
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Pook
Oostknollendam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Bibliotheektheater
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
NTGent
Gent
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Sneek
Sneek
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
De Molenberg
Delfzijl
Capitole
Gent
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zuiderpershuis
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Taverne
Bergen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Reggehof
Goor
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Speeldoos
Vught
De Meerpaal
Dronten
zaterdag 22 oktober 2016
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
zondag 23 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 24 oktober 2016
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
dinsdag 25 oktober 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 26 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kennemer Theater, Beverwijk
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Bibliotheektheater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kantine Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Daniel Sloss
NTGent, Gent
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Concordia, Enschede
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 27 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meenthe, Steenwijk
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Oldenosborn - #Life
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
vrijdag 28 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten