Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Posa
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Deventer Schouwburg
Deventer
Bon theater
Medemblik
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Werftheater
Utrecht
Gouverneurstheater
Heusden
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Gigant
Apeldoorn
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultura
Ede
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Musiater
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Vestzaktheater
Son
van Beresteyn
Veendam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De Kei
Reusel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
17:30
Jopenkerk
Haarlem
Kukeleku
Horst
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Simplon
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Dialoog
Ermelo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 29 september 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
zaterdag 30 september 2017
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
woensdag 04 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
donderdag 05 oktober 2017
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
vrijdag 06 oktober 2017
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
zaterdag 07 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 08 oktober 2017
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 11 oktober 2017
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
donderdag 12 oktober 2017
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam