Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Dreumel
Dreumel
Diligentia
Den Haag
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Perron
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Kolk
Assen
20:30
WORM
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Werftheater
Utrecht
BaronTheater
Opende
Diligentia
Den Haag
BREStheater
Brielle
20:30
Theater De Kolk
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Poorterij
Zaltbommel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Idea
Soest
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater De Tuin
Leusden
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 02 oktober 2015
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meerpaal, Dronten
Hans Aarsman - Zelf weten
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman
WORM, Rotterdam
André Manuel - Het geval apart
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 03 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Kolk, Assen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
BaronTheater, Opende
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
BREStheater, Brielle
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Poorterij, Zaltbommel
Hans Aarsman - Zelf weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 07 oktober 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 08 oktober 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 09 oktober 2015
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam