Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Idea
Soest
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Werftheater
Utrecht
De hoogte
Winsum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Woerden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Flint
Amersfoort
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Kolk
Assen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Theater RhederArt
Dieren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Diligentia
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Schuur
Zevenbergen
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Flint
Amersfoort
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Dok6
Panningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Willem
Enschede
Cinema Walburg
Hamont-Achel
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 18 februari 2016
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 19 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Cameretten Finalistentournee
J.C. Pardoes, Hoogwoud
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
zaterdag 20 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zondag 21 februari 2016
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
maandag 22 februari 2016
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 februari 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer