Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Weverij
Zierikzee
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Vestzaktheater
Son
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
donderdag 10 november 2016
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 11 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Philippe Geubels
Deventer Schouwburg, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
De Muze, Noordwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 12 november 2016
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden