Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schuur
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
De Meerpaal
Dronten
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Mechelen
Mechelen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Klooster
Woerden
Energiehuis
Dordrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zondag 07 februari 2016
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
maandag 08 februari 2016
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 februari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 10 februari 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Meerpaal, Dronten
donderdag 11 februari 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 12 februari 2016
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 13 februari 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam