Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
BREStheater
Brielle
De Reggehof
Goor
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Bon theater
Medemblik
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Mythe
Goes
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Sneek
Sneek
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Grenslandhallen
Hasselt
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Koningshof
Maassluis
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Verwachting
Ritthem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 05 november 2016
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
BREStheater, Brielle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
zondag 06 november 2016
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
maandag 07 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 09 november 2016
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
donderdag 10 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meerpaal, Dronten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen