Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Chassé Theater
Breda
19:30
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:15
BREStheater
Brielle
19:30
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum Asse
Asse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Plan C
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
woensdag 22 maart 2017
André Manuel - De Onzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Wilminktheater, Enschede
donderdag 23 maart 2017
William Boeva - Reset
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Chassé Theater, Breda
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Klooster, Woerden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Parktheater, Eindhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
René van Meurs - Even goede vrienden
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 24 maart 2017
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
BREStheater, Brielle
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Asse, Asse
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Maaspoort, Venlo
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Diligentia, Den Haag
20:15
Mini & Maxi
Figi Theater, Zeist
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Iemand Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Meervaart, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor
Plan C, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Mike Boddé - De Geurige Man
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
S.C.C. De Enck, Oirschot
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Spant!, Bussum
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Idea, Soest
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet
zaterdag 25 maart 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel