Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
20:15
Flint
Amersfoort
van Beresteyn
Veendam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schaffelaartheater
Barneveld
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dok6
Panningen
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
Posthuis Theater
Heerenveen
Den heuvel
Alphen
Theater De Veste
Delft
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Rotterdam
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ins Blau
Leiden
De Molenberg
Delfzijl
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
BREStheater
Brielle
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Spant!
Bussum
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
dinsdag 04 april 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 05 april 2017
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Domijnen, Sittard
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Veste, Delft
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan van Maanen - Voor Alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Volle Bloei
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Muze, Noordwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Chassé Theater, Breda
donderdag 06 april 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 07 april 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen