Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Herbakker
Eeklo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Idea
Soest
Theater Dakota
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Woerden
Podium Reimerswaal
Rilland
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Munttheater
Weert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
woensdag 21 februari 2018
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
donderdag 22 februari 2018
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 23 februari 2018
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht