Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Pook
Oostknollendam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Het Trefpunt
Warmond
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Flint
Amersfoort
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hof in Salland
Raalte
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Taverne
Bergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Jan van Besouw
Goirle
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Witte Theater
IJmuiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kursaal Oostende
Oostende
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kampanje
Den Helder
zaterdag 24 september 2016
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
zondag 25 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
maandag 26 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
dinsdag 27 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
woensdag 28 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 29 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 30 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
zaterdag 01 oktober 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder