Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nijdrop
Opwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De hoogte
Winsum
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het LOO
Tessenderlo
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
RAI Theater
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Schakel
Waregem
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Idea
Soest
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Schakel
Waregem
zaterdag 17 september 2016
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 21 september 2016
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
donderdag 22 september 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 23 september 2016
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 24 september 2016
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem