Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Markant Uden
Uden
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Venray
Venray
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Capitole
Gent
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Speeldoos
Vught
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Deurne
Deurne
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
van Beresteyn
Veendam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Palethe
Overpelt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
woensdag 10 mei 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 11 mei 2017
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
vrijdag 12 mei 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
zaterdag 13 mei 2017
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal