Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
De Zwalmparel
Zwalm
Diligentia
Den Haag
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
14:30
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
vrijdag 02 juni 2017
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zaterdag 03 juni 2017
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
zondag 04 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 07 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
donderdag 08 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 09 juni 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 10 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 11 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 12 juni 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
woensdag 14 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
donderdag 15 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 16 juni 2017
William Boeva - Reset
De Zwalmparel, Zwalm
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
Pieter Derks
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 17 juni 2017
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 18 juni 2017
20:15
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 21 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 22 juni 2017
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
vrijdag 23 juni 2017
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mark van de Veerdonk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 24 juni 2017
21:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - En dan?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 juni 2017
20:30
Tom Sligting
De Flux, Zaandam
14:30
Q-Comedy
Q-Factory, Amsterdam
woensdag 28 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 30 juni 2017
Comedy @ de ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 01 juli 2017
21:00
René van Meurs - Uurtje Buiten Spelen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 15 juli 2017
15:00
Kiki Schippers - Kiki met band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
The Really Open Mic Comedy Night Hosted by Dusty Beckwith
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
zaterdag 22 juli 2017
21:00
Howard Komproe & de Lulverhalen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 05 augustus 2017
Henry van Loon - Sleutemoment
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam