Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Het Poorthuis
Peer
21:15
De Muze
Noordwijk
19:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Martiniplaza
Groningen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Den heuvel
Alphen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Agnietenhof
Tiel
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. De Werft
Geel
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Diligentia
Den Haag
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijk Circus
Brussel
donderdag 10 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Meenthe, Steenwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - B30VA
C.C. Het Poorthuis, Peer
21:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Ploeg - EGO
Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Verelst - Amai
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Paul van Vliet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Deventer Schouwburg, Deventer
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Chassé Theater, Breda
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Den heuvel, Alphen
19:30
Nesim - TaBoe!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 december 2020
Pieter Verelst - Amai
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - In het beste geval
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Dok6, Panningen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Un, Dos, Stress
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel