Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
BREStheater
Brielle
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Studio A58
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Agora Theater Druten
Druten
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
16:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Beun
Heiloo
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Studio A58
Middelburg
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 01 december 2017
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podium Hoge Woerd, De Meern
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Spot
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Fuad Hassen - Held
De Molenberg, Delfzijl
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning te rijk
BREStheater, Brielle
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 02 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
zondag 03 december 2017
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 05 december 2017
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 december 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Kern Koppen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Omval, Diemen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Singer Theater, Laren
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Munttheater, Weert
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 07 december 2017
16:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Willem, Papendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Bussel, Oosterhout
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater 't Speelhuis, Helmond
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Sjaak Bral
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Adem in, adem uit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - Kakmaker
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Johan Goossens - Vlam
Cultura, Ede
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Cpunt Theater, Hoofddorp