Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bon theater
Medemblik
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Pitboel Theater
Sittard
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Markant Uden
Uden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Agora Theater Druten
Druten
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
zaterdag 21 februari 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Bon theater, Medemblik
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
zondag 22 februari 2015
15:00
Voor De Prijzen en De Roem
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
maandag 23 februari 2015
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 24 februari 2015
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Veste, Delft
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
woensdag 25 februari 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Koningshof, Maassluis
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Raymon Rodenburg
Pitboel Theater, Sittard
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Veste, Delft
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon | Sluimer
Markant Uden, Uden
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Carte Blanche
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:15
Brainpower / Jörgen Raymann - Twee-eiig
Musis, Arnhem
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ali B beken(d)t
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 26 februari 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Raf Walschaerts
Diligentia, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Piepschuim - Recept
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Wilminktheater, Enschede
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Max van den Burg - Amok
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Eric van Sauers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Carte Blanche
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Begijn le Bleu | Speciaal voor u!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Anuar - Integer
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ali B beken(d)t
Vorstin, Hilversum
vrijdag 27 februari 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Urbanus Zelf!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Flint, Amersfoort
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Hoftheater, Raalte
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Max van den Burg - Amok
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Los Muziektheater | Total Los
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Werftheater, Utrecht
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Mythe, Goes
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Chassé Theater, Breda
20:30
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater de Kampanje, Den Helder