Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Chassé Theater
Breda
De Dialoog
Ermelo
De Kattendans
Bergeijk
De Klif
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Speeldoos
Vught
De Weverij
Zierikzee
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Hoftheater
Raalte
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
dinsdag 19 april 2016
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 20 april 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
donderdag 21 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 22 april 2016
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zaterdag 23 april 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht