Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Kolk
Assen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Prinsenhof
Best
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
20:00
Concertgebouw
Brugge
Theater PePijn
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Prinsenhof
Best
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Veste
Delft
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Flint
Amersfoort
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
vrijdag 06 mei 2016
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
zaterdag 07 mei 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 08 mei 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
maandag 09 mei 2016
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 11 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 12 mei 2016
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 13 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk