Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater Sneek
Sneek
20:15
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
City Theater
Schijndel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
Theater De Omval
Diemen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Dok6
Panningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Porgy en Bess
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Dialoog
Ermelo
De Domijnen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
donderdag 19 oktober 2017
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 20 oktober 2017
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
zaterdag 21 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
maandag 23 oktober 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 24 oktober 2017
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 25 oktober 2017
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 26 oktober 2017
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
vrijdag 27 oktober 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
zaterdag 28 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere