Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Speeldoos
Baarn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Idea
Soest
Islemunda
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
DeMess
Naarden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
De Schakel
Gilze
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Eendracht
Gemert
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
donderdag 18 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 19 oktober 2018
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 20 oktober 2018
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag