Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Zalencentrum de Treemter
Balk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Dialoog
Ermelo
De Schakel
Gilze
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
DeMess
Naarden
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Islemunda
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Idea
Soest
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kinkel
Bemmel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Theatercafe Lexke
Budel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Eendracht
Gemert
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 18 oktober 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 19 oktober 2018
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 20 oktober 2018
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem