Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater Houten Kaap
Ouddorp
cc Binder
Puurs
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
DRU Industriepark
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 05 februari 2022
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater PePijn, Den Haag
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cultura, Ede
Man, man, man, de Podcast
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater De Kik, Elst
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater 't Pand, Gorinchem
Jan Beuving - Restante
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lebbis - De Ziel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:00
"positieve Test Comedy Show 2" M.m.v. Thijs Kemperink & Johan Van Guli
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Rayen Panday - Focus
Bon theater, Medemblik
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Pook, Oostknollendam
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Houten Kaap, Ouddorp
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
cc Binder , Puurs
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Hoftheater, Raalte
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
DRU Industriepark, Ulft
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Werftheater, Utrecht
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
van Beresteyn, Veendam
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Leest, Waalwijk
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zondag 06 februari 2022
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Schouwburg Odeon, Zwolle
Man, man, man, de Podcast
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 07 februari 2022
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Floralis, Lisse
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 08 februari 2022
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Sneek, Sneek
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 09 februari 2022
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Weijer, Boxmeer
20:15
Lebbis - De Ziel
Diligentia, Den Haag
20:30
René van Meurs - 2636
Mimik, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving - Restante
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Singer Theater, Laren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Lochem, Lochem
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Muze, Noordwijk
20:00
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Sneek, Sneek
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
De Maaspoort, Venlo
Christel de Laat - Hoe dan?!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 10 februari 2022
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
André Manuel - Sneu
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
René van Meurs - 2636
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
BREStheater, Brielle
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
De Molenberg, Delfzijl
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Parktheater, Eindhoven