Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. De Pas
Heesch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Munttheater
Weert
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Spant!
Bussum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Flux
Zaandam
woensdag 29 maart 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
donderdag 30 maart 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Saudade
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 31 maart 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
zaterdag 01 april 2017
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Bon theater, Medemblik
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Enge Buren - Ruk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten
De Flux, Zaandam