Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lux
Nijmegen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
BREStheater
Brielle
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
17:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
15:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vrijdag 06 februari 2015
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Flint, Amersfoort
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon | Sluimer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Lux, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater aan de Brink, laren
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Maarten Ebbers & Nina de la Croix | Meer hebben we niet nodig
Meervaart, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Amok
Dok6, Panningen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Agora Theater Druten, Druten
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater Idea, Soest
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Harmonie, Leeuwarden
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
De Schattelijn, Geertruidenberg
zaterdag 07 februari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends - Carte Blanche
De Muze, Noordwijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Almere, Almere
20:30
De Partizanen | Debuutprogramma
Meervaart, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Eendracht, Gemert
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
BREStheater, Brielle
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Werftheater, Utrecht
Henry van Loon | Sluimer
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater De Omval, Diemen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Victorie, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Piepschuim - Recept
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Schudden - Perrongeluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Martiniplaza, Groningen
20:00
Urbanus Zelf!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 08 februari 2015
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Boerderij, Huizen
17:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
15:00
Jan Rot - Kampvuur
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
maandag 09 februari 2015
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 10 februari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Kroon, Bocholt
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Markant Uden, Uden
Hans Liberg - ATTACCA
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon | Sluimer
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Chassé Theater, Breda
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Schuur, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 11 februari 2015
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen