Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
WORM
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cultura
Ede
De Kattendans
Bergeijk
Den Boogaard
Moergestel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater Ludens
Voorburg
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
15:00
Theater De Tuin
Leusden
O.C. De Vonke
Heule
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Havezathe het Everloo
Rossum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Muze
Noordwijk
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkgebouw
Rijssen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
Den heuvel
Alphen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Goudse Schouwburg
Gouda
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Junushoff Theater
Wageningen
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Perron-3
Rosmalen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
vrijdag 06 november 2015
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Kamagurka
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
"Muziek Automatique"
WORM, Rotterdam
zaterdag 07 november 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
Rayen Panday - Vrijspraak
BREStheater, Brielle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Boogaard, Moergestel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
zondag 08 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
maandag 09 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
O.C. De Vonke, Heule
20:30
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 10 november 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Deventer Schouwburg, Deventer
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Havezathe het Everloo, Rossum
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
woensdag 11 november 2015
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
CulturA & Zo, Nootdorp
Cabarestafette
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Muze, Noordwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Dok6, Panningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Parkgebouw, Rijssen
Huub Stapel - MV²
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Vrijspraak
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 12 november 2015
De Partizanen - De Partizanen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den heuvel, Alphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Klooster, Nuenen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam