Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Stroud
Putten
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schuur
Zevenbergen
Diligentia
Den Haag
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Everloo
Rossum
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Reggehof
Goor
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
zaterdag 02 april 2016
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Ludens, Voorburg
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 03 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 05 april 2016
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 april 2016
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 07 april 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 08 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Je Suis Ali
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder