Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Musis
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Speeldoos
Baarn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schuur
Haarlem
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weverij
Zierikzee
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Stroud
Putten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Domijnen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Sneek
Sneek
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
De Boodschap
Rijen
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
woensdag 30 november 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 01 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Schouwburg Almere, Almere
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Junushoff Theater, Wageningen
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Weijer, Boxmeer
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Domijnen, Sittard
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Enge Buren - Ruk!
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
vrijdag 02 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C Warenar, Wassenaar
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Minou Bosua - Minoux
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Wilminktheater, Enschede
Kirsten van Teijn - Zalf
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven