Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
19:30
Chassé Theater
Breda
Cultuurcentrum Asse
Asse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater Ludens
Voorburg
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Hoftheater
Raalte
De Reggehof
Goor
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
Theater Bouwkunde
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
’t Reghthuys
Nieuwkoop
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Witte Theater
IJmuiden
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
13:00
De Speeldoos
Vught
Figi Theater
Zeist
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Speeldoos
Vught
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
Junushoff Theater
Wageningen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Chassé Theater
Breda
vrijdag 24 maart 2017
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Musketon, Utrecht
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
De Nieuwe Kolk, Assen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Asse, Asse
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
zaterdag 25 maart 2017
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
20:30
Enge Buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Hoftheater, Raalte
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Fulcotheater, IJsselstein
zondag 26 maart 2017
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
maandag 27 maart 2017
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 28 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 29 maart 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda