Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Casino Beringen
Beringen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
zaterdag 27 mei 2017
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
William Boeva - Reset
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
René van Meurs / Roel C. Verburg
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Spot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo - Schoft
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Maaspoort, Venlo
zondag 28 mei 2017
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bird & Sheep - Yakanuko
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Volle Bloei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theaterpand Weesp, Weesp
maandag 29 mei 2017
20:30
Tom Green
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 30 mei 2017
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schuur, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 31 mei 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Flint, Amersfoort
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jim Norton
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Mike Boddé - De Geurige Man
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 01 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 02 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 03 juni 2017
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 04 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
woensdag 07 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen