Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Ins Blau
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Cultuurcentrum Diest
Diest
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Omval
Diemen
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Capitole
Gent
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Deurne
Deurne
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
zaterdag 06 mei 2017
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
zondag 07 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 08 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 mei 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 10 mei 2017
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 11 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 mei 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort